17 Ocak 2014

Turkcell 15 Yıllık Abonesini Mağdur Etti!

12.01.2014 tarih ve saat 16 civarı Eskişehir Turkcell Aktif A. Ş.den Sony Xperia Z1 24 ay taahhütlü olarak satın aldım. Bayinin elinde olmadığı için ürünü 13.01.2014 tarihinde aktif Turkcell bayisinde kapalı kutu olarak,sim kartım mikro olarak kesildikten ve kurulumu yapıldıktan sonra teslim almak üzere aktif Turkcell bayisine uğradım.

Sim kartım kesildikten sonra cihaza takıldığında cihaz sim kartı tanımadı. Yani cihaz arızalıydı;cihazımı teslim almadım ve yenisinin verilmesini talep ettim;ancak Turkcell'den halen olumlu bir geri dönüş alamadım,17.01.2014 tarihi saat 15 'e kadar tarafıma olumlu geri dönüş olmazsa hukuki girişimlere başlayacağım ; Turkcell'in adına güvendiğim için çok pişmanım.

Ahmet 130 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 15.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 17 Ocak 2014

    turkcell tarafından tarafıma bugün msj gönderilmiş ; msjda turkcell olarak yapacakları bir durumun söz konusu olmadığı ve ithalatçı firmadan talep etmem gerektiği belirtilmiş. bende sayın turkcell yetkillilerine soruyorum 1-) benim telefonu aldığım mağaza turkcell magazasıydı 2) madem ithalatçı firmanın mağduriyetimi gidermesini bekliyecektim nediye piyasada 1600 tl olan telefonu sizden alıp 2500 tl ödedim. madem turkcell e sözleşme imzaladım mağduriyetimi siz gidereceksiniz ondan sonra siz ithalatçı firmanın yakasına yapışacaksınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön