14 Temmuz 2015

Turkcell 15 Yıldır Bitmeyen Hat Borcu...

15 yıldır bitmeyen hat borcu için 2 yılda bir çıkarttığınız faiz gibi bahaneler ile aldığınız paralar için borcu bitmiştir yazısı almama rağmen borç kapatma faizi çıkarttınız. Ben 47 TL için fakir olmam siz böyle böyle zengin olursunuz ama!

Bugün yine 47 TL'yi ödedim, tarafıma hiçbir borcu yoktur yazısını kayıtlı mail adresime gönderilmesini bekliyorum. Ayrıca yazıya bundan sonra da bir alacağımız kalmamıştır yazılmasını bekliyorum.

İlknur 350 Okunma

Cevaplar

  • İlknur 24 Şubat 2017

    Aradan neredeyse 1,5 yıl geçti halen yazıyı adresime gönderecekler. Turkcell' e yakışan takipte bu zaten! !

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 15.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Borcu yoktur yazısı için ilgili ekibe yönlendirilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön