17 Ağustos 2016

Turkcell 15 Yıl Önceki Hat!

Belirtiğim hat 93 ya da 94 yıllarında aldığım kapanmış hattımdır. Üç dört yıla kadar yaklaşık on taneye yakın farklı hukuk bürolarından arandım ve mesajlar geldi. Bu hattı yıllar önce borcu ödendiğini, ilk zamanlar gelen aramalardaki avukat bürolarına göndermeme rağmen yıllar sonra farklı yerlerden arandım. Bunca zaman geçmesine rağmen ve 10 yıldır aynı adreste çalışmama rağmen, evim de 25 yıldır oturmama rağmen bana ulaşamadıklarını ve bunca yıl geçmesine rağmen borç çıkartmaktadır.

Turkcell olarak nasıl bir düzen bu! Her avukat firması değişiminde borç tekrar güncelleniyor mu? En son yapan hukuk adı altında bir mesaj geliyor orada da 6 ay ile 3 yıl hapis ve 1000 TL adlı para cezasından bahsediyor. Yaa nasıl bir zihniyet bu. Bana o avukat bürosu bir resmi yazı yollamadan bana bu şekilde ödemiş olduğum halde bana hapisten bahseder. Siz bunları müşteri hizmet anlayışınıza göre mi yapıyorsunuz?

Erhan 368 Okunma

Cevaplar

  • Erhan24 Ağustos 2016

    Merhaba Turkcell tarafından arandım sağ olsun asli Hanım aradı bana üzerinden on beş yıl önce ki yaptığım fatura ödeme kağıtlarını istedi ve bana o gün içerisinde bulmamı istediği fatura tutar ve tarihleri hakkında buradan bilgi mesaj atacağını söylemesine rağmen bana herhangi bir yazı gelmedi ve ve Bugüne kadar birçok avukat ile görüştüğümü söylediğimde ise avakat ları boşverrin şu an sizin işinizi biz çözüm getirecek bize ödeme dekontu gönder der peki o zaman 10 yıldır neredesiniz de belki on taneden fazla avukat ile ben niye strese girdim tam dosya kapanma süreci geliyor başka bir arıyor

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 22.08.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numarasının yeraldığı imzalı dilekçe, dekontları ve kimliğini [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön