18 Şubat 2015

Turkcell 1.5 Saate 35 TL Ücret!

Turkcell den fiyatları çok olduğu için Avea ya geçiş yapmak için başvurdum.
20 si fatura kesim tarihim ve Avea 20.02.2015 saat 01:30 da geçiş yapacakmış.
Turkcell işte tamda burada yine yolunu buluyor; 1.5 saat için 35 TL tam paket ücreti kesecek. Ucuz pakete geçişi ve ön ödemeli geçişi ise çok sevgili sistemleri kabul etmiyormuş. Sistemlerini bilgisayar kendi kendine yaptı ya. Seve seve ödeyeceksiniz gibi bir tutumu var şirketin. Benim 35 TL'ye kalan bir şirket. Bir daha Turkcell ömrüm boyunca geçmeyeceğim. Geçirsinler bakalım.

Kerim 1.251 Okunma

Cevaplar

  • Kerim 23 Şubat 2015

    Berbat bir cevap, hiç cevap vermeseler daha iyiydi. Yapabileckeleri bir şey yokmuş. Ç a,5 saat fazla durduğum için hak etmişim.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 23.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön