08 Ekim 2013

Turkcell 13 Yıl Sonra Bana Fatura Çıkarttı!

Bundan 13 yıl önce kullanmış olduğum faturalı hattın borcunu yatırmadığıma dair 4 gün önce telefon geldi. 7 ay boyunca faturamı yatırmamışım ama Turkcell bu hattı konuşmaya kapatmamış ve bana borcunuz var diye bir telefon dahi etmemiştir. Müşteri hizmetlerini aradığımda bu nasıl olur diye soruyorum sorularıma doğru dürüst bir cevap bile alamadım.

Bana dedikleri borçlar çok eski göremiyoruz. Borçlar çok eski göremiyorsunuz da borcum olduğunu nasıl görüyorsunuz anlamış değilim ki ben tüm borçlarımı ödeyip hattı kapattırdım ve sonrasında da hiç fatura gelmedi ama şimdi benden 13 yıl önce kapanmış olan hattın borcu var deyip para istiyorlar. 9 ekimde ödemem için son günmüş. İcraya vereceklermiş.

Burcu 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 11.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell fatura bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön