03 Kasım 2015

Turkcell 128'lik ve 256'lık Simkart Teslimi İçin 7 Gün Süre Veriliyor!

Turkcell mobil imza kullanıyorum. Sim kartım bozulduğu için yeni sim kart almak üzere bir sürü Turkcell iletişim merkezine gittim bağcılar parselde. Ama hiçbirinde yoktu ve getirmediler de. 2 gündür sim kart olmadığı için telefonu kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım onlarda 1 haftayı bulacağını söyledi sim kart yollamaları. İstanbul'un göbeğinde sim kart bozuldu diye toplam 10 gün telefon kullanılmaz mı yani?

Özden 566 Okunma

Cevaplar

  • Özden05 Kasım 2015

    Buradaki irtibat numaramdan -Simkartım çalışmadığı ve siz hala yenisini vermediğiniz için- ulaşamamanız çok normal. Ben Turkcell imüşteri hizmetlerine hem eşimin, annemin numarasını iki kez verdim. Ama arayan soran yok. Şikayetvar.com sitesinde kayıtlı telefonunun sonu 46 ile biteni eşimin numarası. Simkartım çalışmadığı için oradan ulaşabilirsiniz. Ama adresim zaten sizde var, tek istediğim 128 veya 256 lık bir simkart!

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2015

    4099074 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön