Turkcell 12 Yıl Önce Kullanıp İptal Ettiğim Hatta Borç Çıkardılar!

Uğur K. |

12 yıl önce son faturasını ödeyerek kapattığım Turkcell hattıma ait olduğu söylenen bir borçla ilgili çalıştığım iş yerine maaş haciz yazısı yazılmış avukat tarafından. Avukatı arayıp ne olduğunu sorduğumda gayet alışılagelmiş bir şekilde ödemek zorunda olduğumu (bu hattı kapattırdığımı borcum olmadığını ve üzerinden 12 yıl geçtiğini söylememe rağmen) söyleyerek beni haciz işlemleri ile uyardı.

12 yıl içince defalarca arandığımı ve bana ulaşılamadığını filan söylediler. Halbuki adres kaydımdan tutunda çalıştığım işyerine kadar herşeyim bellidir. Hatta bu 12 yıl içinde Turkcell'den başka faturalı ve kontörlü hatlar da alıp kullandım kendi adıma. Bu sana hiç yakışmadı be Turkcell..

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  24 Şubat
  19:14

  Şikayetimin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen Turkcell hala bir adım atmış bir çözüm üretmiş değil. Adıma açtıkları haksız icra takibi yüzünden bir çok yerde mağdur olmaktayım. Bu durumun devam etmesi halinde önce ana haber bültenlerine başvurmayı düşünüyorum.

 • 07 Mart
  11:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.