Turkcell 12 Aylık Taahhütnameden Bahsetmediler!

Aylan Y. |

Nisan 2010'da notebook laptop ile 24 ay taahhütname imzalayarak data hattı aldım. 2012 Nisanda hattın taahhütnamesi bitti, her ay 4 gb paket otomatik yükleniyor ve sabit bir ücret ödüyordum. Şubat 2013'de başka bir telefon hattıma dair işlem yapmak için Turkcell Ankara Turan Güneş Bayiine gittim.

Burada bahsettiğim data hattımın 4 gb paketi yerine aynı fiyata 5 gb paket verebileceklerini söylediler. Ben de farketmez daha iyi olur deyip kabul ettim tabi ki de 12 ay taahhütnameden bahsetmediler. Dediğim gibi o gün başka işlemlerde yaptırdım, tüm kağıtları önüme koydular ve imzaladım. Şimdi var olan bu data hattını kapatmaya gittiğimde üzerimde 12 ay taahhütname olduğunu öğreniyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aylan Y.
  14 Ağustos
  10:42

  Şikayetim üzerine detaylı bilgi almak için Turkcell iletişime geçti, ama herhangi bir çözüm veya sonuç ile ilgili geri dönüş yapılacağı söylense de henüz yapılmadı.

 • 31 Temmuz
  20:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.