19 Mart 2013

Turkcell 115 TL Fatura Geldi!

Daha önceden de bir çok kez fazla fatura gelmesi üzerine Turkcell elemanlarıyla görüştüğümüzde paket dışı harcama,internete girme gibi bahaneler öne sürmüşlerdir. Fakat annem 50 yaşında ne telefondan internete girmeyi biliyor ne de mesaj atmayı.

Kafalarına göre paket değişimi yapıp hiç bir bildirim yapmadan devam eden paketlerin kampanyalarını iptal ediyorlar.Geçtiğimiz ay Haydi gel paketini değiştirdiler fakat hiç bir bildirim yapmadılar haliyle fazla fatura ödedik.Bu ay 300+300 kampanyasına geçtik fakat 30 tl yerine yine 115 tl fatura geldi.Bunun nedenini neden kimse açıklayamıyor?

Ezgi 61 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi 25 Mart 2013

    532 numaralı Müşteri Hizmetleriniz ile görüştük.Bize bu aylık faturamızı eğer paketimizi 49 liralık pakete taşırsak iptal edebileceklerini söylediler.Bu ne demek oluyor bir şekil rüşvet mi?Susturma payı mı ? Ne yapalım biz şimdi 49 liralık pakete gecip 2 ay sonra tekrar 150 lira nı ödeyelim?Çok acil bir şekilde yetkililerin ilgilenmesini istiyoruz.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön