Turkcell 1.085,20 TL Olan Fatura!

Buse Ceren T. |

Mayıs ayının ilk haftalarında arama ve aranmalara kapatmış olduğum hattımı kullanmayıp sadece aldığım cihazın faturasını ödemek istediğimi belirtmiştim. Daha sonrasında ise Kızılelma Caddesinde bulunan Turkcell bayiisine uğrayıp kız kardeşime gelen faturayı ödemeye gittim, fatura tutarının 140 küsur TL olduğunu söylediler halbuki faturaya 50-60 TL arası bir ücret ödedim. Bana yardımcı olan kişi hattımı kapatırsam ne kadar ödemem gerektiğini sordum fatura ile birlikte 900-1000 arası olduğunu öğrendim. Eğer cihaz borç kapatma işlemi yapacaksam hesap kesim tarihinden sonra gelmem gerektiğini belirttiler.
12.6.15 tarihinde gelen mesaj 1.085,20 TL ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  11:02

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Haziran
  13:49

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.