22 Mart 2013

Turkcell 100 TL İçin 400 TL'yi Aşkın Para İstiyor!

Turkcell'e borcum vardı, bu hattın borcunu ödemek üzere bir hukuk bürosu beni aradı, belli bir taksitlendirme, ardından da indirim ile borcumu ödedim(sanıyordum!)...Birkaç hafta sonra başka bir hukuk bürosu arayarak aynı hatta borcum olduğunu söyledi!!!

Meğerse aynı hattın kalan son 100 tl sı için Turkcell başka bir avukatlık bürosunu görevlendirmiş. . Böyle bir şeye Turkcell in hakkı var mı bilmiyorum ama 100 tl için benden 400 tl yi aşkın para istiyorlar...Her fatura için ayrı ayrı ödeme ve avukatlık parası almak ve kalan son meblağ için böyle bir şeye Turkcell in ihtiyacı var mıydı bilmiyorum...

Hakan 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 08.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası ve yasal takip süreci hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hakan 02 Nisan 2013

    22 marttan beri herhangi bir geri dönüş yapmadı Turkcell!

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön