17 Mayıs 2016

Turkcell *100# Koduyla Paket Alımı...

*100# koduyla yapmak istediğim paket yerine başka bi paket gönderilmiş bende ilk defa bu şekilde paket yapıyorum bir yıldır otomatik yenileniyordu paketim senesi dolunca iptal olmuş ben 4 numaralı uçuran 2 GB paketini seçtim bana kodunu bile bilmediğim her yöne nar paketi göndermişler. ben o paketin kodunu girmedim diyorum inatla benim hata yaptığım söyleniyor. bende sistemden o kodun yollandığını ispatlayın dedim takibini yapamıyorlarmış resmen benim seçmediğim bir paketi kullanmak zorunda bırakıyorlar internetsiz mağdur edildim ve çözüm bulamıyorlar.

Gözde 79 Okunma

Cevaplar

  • Gözde'nin Teşekkür Mesajı20 Mayıs 2016

    Bu sorunu cozdugunuz için teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 20.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön