26 Ekim 2016

Turkcell 10 Yıl Aradan Sonra Adıma Habersiz Fatura Düzenlemiş!

1999 yılında Turkcell'den almış olduğum faturalı hattımı 2005 yılına kadar kullandım. O yıllarda uygun tarifeler yoktu faturalarım hep yüklü geliyordu o yıllarda şimdiki Vodafone hattı telsim olarak hizmet veriyordu bende uygun tarife diye Turkcell hattımı kapatıp telsimin avantajlarından yararlanmak için telsime geçtim ve çokta uygun koşullarda hizmet sundular.

2005 yılının nisan ayında hattımı kapatmama rağmen 2006 yılının ocak ayında yani 9 ay sonra adıma fatura düzenlemişler ve benim bu fatura dan 19/10/2016'da haberim oldu. Bu arada Turkcell'den aktif olarak kullandığım 2 hattım daha var eşim bu tarihte tarife değişikliği için Turkcell'e gidiyor bu olay çıkıyor. Müşteri temsilcileri ile defalarca görüşme yaptım ilk baktıklarında fatura detayını açıklayamadılar sonrada yok Avea'ya geçmişin sonra iş değişti ben hattımı nisan ayında kapattım devlet benden 1 yıllık vergi alıyormuş falanmış.

Murat 248 Okunma

Cevaplar

 • Murat 05 Kasım 2016

  Turkcell hatanızı düzeltin beni bekletip durmayın. Kendinizi haber yaptırmayın...

 • Murat 28 Ekim 2016

  Görüşme sağlandı da ne oldu çözüm mü buldunuz bu Turkcell in hatası nasıl 10 yıl aradan sonra böyle bir fatura çıkıyorsa iptal etmesinide bilir. Ben bu Faturayı ödemeyecegim hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım artık derdinizi orada anlatırsınız

 • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimizle 25.10.2016 tarihinde görüşme sağlanmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat 27 Ekim 2016

  En kısa zamanda bilgi vereceksiniz ama hala arayan soran yok bırakın bu ilgi ayaklarını ben bu faturayı ödemiyorum. Nasıl hallediyorsaniz bu faturayı sistemden silin benim böyle bir borcum yok. Ayrıca bu iş burada bitmeyecek hakkınızda bu konuyla ilgisi dava açacağım. Turkcell le bütün irtibatımı koparacağım.

 • Murat 26 Ekim 2016

  Metnim yarım kaldı daha sonra müşteri yetkilisi ile görüştüğüm de yetkili birini istedim daha Sonra bana dönüş yaptı bu faturayı ödemem gerektiğini söyledi bende bu fatura bana ait değil kesinlikle ödeme yapmayacağımı belirttim. Şuanda kullanmış olduğum diğer 2 hattımı da kapattıracağım böyle üşkagıtçılık düzenbazlık olmaz. Aradan tam 10 yıl geçmiş sizce Turkcell böyle bir faturam olmuş olsa 10 yıl bekler mıydı?. Siz siz olun hayatınızı kapattığınızdan emin olun ve aradan 10 yıl sonra böyle bir şeyle karşılaşmayın Murat şentürk Akyazı/ Sakarya .

 • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön