Turkcell 10 TL İçin Müşteriyi Mağdur Ediyor.

Fahrettin A. |

Geçenlerde Turkcell'in 49 TL 4 GB 500 dk 1000 SMS kampanyası için hattımı Turkcell'e taşımak istedim. Böyle bir kampanya yok 59 TL'ye 4 GB 1000 dk ve 1000 SMS kampanyası var dediler ve bende mecburen 59 TL'lik pakete geçtim. Ancak 49 TL'lik paketin var olduğunu eve gelince öğrendim.

Müşteri hizmetleri hattın açılınca 49 TL'lik pakete geçebileceğini, Turkcell shop bu yetkinin kendilerinde olmadığını. Bugün aradığım müşteri temsilcisi ise bir ay beklemem gerektiğini söyledi. İnsanları yanıltıyor. 10 TL fazla almak için müşteriyi mağdur ediyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  08:43

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mart
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.