28 Mart 2013

Turkcell 10 MB Kullanımı 420 TL Olarak Faturaladı!

25. 03. 2013 - 27. 03. 2013 Tarihleri içerisinde 2 günlük yurtdışı seyahatim sırasında interneti (edge) yalnızca chat yapmak için 'whats up' denilen yazılım için kullandım. Ayrıca seyahatim öncesinde 20Mb lık yurtdışı paketi satın almıştım ve limit aşımı oluştuğu takdirde paketin otomatik yenileceği söylendi. (telefonumla hiçbir arama yapılmadı).

Kullandığım telefon Galaxy Note 2. Telefonumda internet veri sayacı var ve bu iki gün için yaptığım tüm veri kullanımı burada ispat edilmiştir. Fotoğrafı ekte görebilirsiniz. En yakın zamanda bu yanlışlığı düzeltmezseniz bana bu paketi satan yada yanlışlık yapan şirketiniz hakkında dava açacağım.

Enes 48 Okunma

Cevaplar

  • Enes08 Nisan 2013

    Yurtdışında Turkcell kullanmayın !!

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön