30 Ocak 2014

Turkcell 1 Yıllık Vergiyi Peşin Yansıttı.

59 tl'lik faturamı 72 tl yapılıp 44 tl vergi dahil ederek 120 tl fatura kesilmiştir. Vergiler % 80'e çıktıda benim mi haberim yok. Herhangi bir sözleşmem olmadığı halde bu neyin vergisi. Müşteri hizmetlerini aradığımda 1 yıllık vergi olduğunu söylüyorlar yıllık vergi hangi şirket kesiyor. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Ayberk 25 Okunma

Cevaplar

  • Ayberk 02 Şubat 2014

    bana ulaşmak için herhangi çabada bulunmamıştır türkcell hala sonuçlanmadı sorunum

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizi 30.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön