22 Mart 2013

Turkcell 1 Tuşa Basmakla,Onaysız,Sorusuz 134 TL'lik Yurtdışı Paketini Sattı!

21.03.2013 tarihinde müşteri temsilcisinden yurt dışını arama paketlerini öğrenebilmek için 532 yi aradım,bir türlü müşteri temsilcisine ulaşamadığımdan çeşitli tuşlama yapmak zorunda kaldım ve sonunda müşteri temsilcisine bağlanamadan,bu işlemi onaylamadan yurt dışı paketi satın almış olduğum bilgisi geldi.

Turkcell'i aradım hemen.Neymiş paket iptal edilemiyormuş,bu meblağı ödemek zorundaymışım.Her türlü kesinti,iade,iptal hatta değişiklik bile mümkün ama imzalanan bir kağıt yok,bir taahhüt alınmıyor bir tuşa bastın al sana 135 TL..3 tane daha Turkcell hattım var,bu durum çözülmezse hemen hepsini iptal edeceğim ve ne gerekiyorsa yapmaktan geri durmayacağım.

Alpaslan 31 Okunma

Cevaplar

  • Alpaslan25 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için sizinle sözlü görüşme sağlamak isterim. Size ulaşabileceğimiz bir irtibat numarası ve uygun olduğunuz tarih-saat aralığını iletebilir misiniz? Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Sözlü görüşme yapmak istiyorlarmış,bakalım ne tür standart cevaplar ile karşıma çıkacaklar...

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 22.03.2013 tarihinde yurtdışı paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön