19 Mart 2014

Turkcell 1 Haftalık Kullanım Haklarımı Elimden Aldı!

Yaklaşık olarak bir ay önce TİM'e giderek faturalı hattımın iptalini istediğimde,fatura kesim tarihi geldiği için bir daha ki ay kesim yapılmadan 10 gün önceden gelip iptalini gerçekleştirebileceğimi ve ay sonuna kadar paketimi kullanabileceğimi söylediler.

Bu ay içerisinde 8-9 gün kala TİM merkezine giderek fatura iptali başvurusunda bulundum.Fatura iptal işlemlerimin 48 saat içerisinde gerçekleşeceğini ve ayın 25'inden sonra kontör yükleyerek kullanımıma devam edeceğimi ilettiler.

Fatura işlemleri 48 saat sonra iptal edildi.Ancak 1 hafta gibi bir süre kullanmam gereken haklarımda alındı.Beni bu şekilde mağdur ederek Turkcell hakkında negatif düşüncelerime bir artı daha eklediler.

Taner 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimiz ile 20.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ödeme Tipi Değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön