07 Şubat 2014

Turkcell 1 Günlük Hizmete Fahiş Ücret Aldı!

1998 yılından beri kullandığım Turkcell operatörümü 26/01/2014'te değiştirdim. 1 gün için fazla fatura ödememek adına kendi çabalarımla tarife saniye paketine geçtim. Bana söylenen 10 TL'lik bir ücret yansıyacağı yönündeydi. 1 günlük kullanım bedelim 62 TL geldi. Bu tutarın acil iadesini rica ederim.

Şikayetimi sözlü dile getirmek isterdim fakat artık kullanıcısı olmadığım için hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Gülşah 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.01.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön