13 Şubat 2013

Turkcell 1 GB'lık İnternet Kullanıma Açılarak Ücret Kesilmiş!

07 Şubat 2013'de 77 yaşındaki babam akşam eve geldi; kataraktlı gözlerinin zayıf görmesi nedeniyle gelen mesajlarını telefonundan okumamı istedi. Mesajın birinde aylık 1GB internetin kullanıma açılarak hattından 25 TL düşüldüğünü gördüm. O haberi olmadığını söyledi. Aynı tarihte saat 17:00-17:45 arasında bir arkadaşı ile birlikte TİM Turkcell İletişim Merkezi İzmir TL yüklemek için gittiğinde, erkek çalışan tarafından telefonunun elinden alınarak birşeyler yapıldığını anlattı. Bunu yapan kişi abonelik için gönderdiği mesajı da silmiş bilerek. Ertesi gün gittim; o kişiyi bulamadım ama çalışandan biri durumu düzeltti.

Levent 57 Okunma

Cevaplar

  • Levent22 Ocak 2014

    Kimi kime şikayet ediyorsunuz diye iyi bilinen bir laf vardır...Yazdıklarımı rötuşlayıp burada yayınlamanız, verilen otomatik cevaplar ve buna cüret eden kişi hakkında işlem yapılıp yapılmadığını bildirmediğiniz sürece, bu site, sizin kendi amaçlarınız doğrultusunda kullandığınız bir anket yapım merkezi olmaya devam edecektir.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön