10 Kasım 2014

Turkcell 1 GB Hediye İnternet Yanıltması!

1 hafta içinde 2 kere 20 TL'lik kontör yüklediğimde 1 gb 15 gün boyunca hediye interneti kullanabileceğim SMS'i almıştım fakat daha 1 gb internetimi bitirmeden ve 5 gün geçmesine rağmen kullanım süreniz dolmuştur SMS'i aldım beni şok etti. Neden müşterinizi kandırıp hakkı olan hediye internetini elinden alıyorsunuz. Hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Gökhan O. 221 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökhan O.14 Kasım 2014

    Hala hediye smsimi geri vermediler ve geri dönüş yapmadilar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön