Turkcell 1 Dönemde 2 Fatura Ödetti!

Kadir B. |

Turkcell vınn hattımın hesap kesim tarihi 20/03/2014 tarihiydi. 23/03/2014 tarihinde 1 yıllık kullanım taahhüdü vererek 6Gb tarifeye yükseltilmesini istedim. Tarifemin güncellenerek 6Gb olmasını beklerken web sayfasından güncel borcumun 71,90 TL olduğunu gördüm. Tek telefon hattıma aynı zaman dilimlerini kapsayan 4 Gb ve 6 Gb iki tane internet tanımlamışlar.

3 gün geçtiği için tarifenin 6 GB'lık tarifeye yükseltemeyiz deseler anlayacağım. İnternetten mail atarak yaptığım itiraza baştan savma bir cevap aldım. Umuyorum müşteri memnuniyetini dikkate alırlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir B.
  30 Mart
  00:24

  Başvurumun incelemeye alınmasının üzerinden 4 gün geçti. Sorunumla ilgili hiç bir çalışma yapılmadı. Müşteri temsilcisi tarafından aranmadım. Sorunum çözülmezse Tüketici Hakem Heyetine gideceğim ve Turkcell den ayrılacağım.

 • 26 Mart
  11:14

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.