14 Temmuz 2017

Turkcell 1 Aydır Kullandığım Hat İçin Evrak Eksik Diyor!

04.06.2017 tarihinde Turkcell 4 -4 'lük tarifeye geçiş yaptım. Superonline internete geçiş yaptıktan sonra Digiturk başta olmak üzere bir çok firma her gün arayarak kampanya anlatmaya başladı. Yok Turkcell'e geçtiğiniz için vs. 2. şikayetim ise geçiş yaptıktan sonra mesaj gelip aranmaya başladım. Evraklarınız eksik, aksi takdirde hattınız iptal olacak ve erken iptal bedeli yansıyacaktır diye. Bayinin göndermediği evraklardan dolayı kullanıcıyı tehdit ediyor. Kimliğim eksik ise hattı neden açıyorsunuz dediğimde cevap veremiyorlar. 1 aylık kullanıcıyım, yol yakınken operatör ve internet sağlayıcısını değiştirmeyi düşünüyorum.

Emre 703 Okunma

Cevaplar

 • Emre19 Temmuz 2017

  04.06.2017 tarihinde eşim ile birlikte Vodafone den Turkcell hattına geçiş yaptık. Eksik evrak var dediler. Telefon ile gönderdik şubeye gittik vs. Sonuç olarak benim hattım düzeltildi fakat bugün itibariyle eşimin hattı aranmalara kapatıldı. Daha kaç gün bayiye gideceğim. Tekrar tekrar evrak vereceğim. Bayinin evrakları geç iletmesinin sorumlusu müşteri olmamalı. Bugün itibariyle Tüketici Hakları'na başvuracağım. Bugün itibariyle başka operatöre geçiş işlemlerini başlatacağım. Baktığınız zaman Türkiye'nin lider telekominasyon firması ama insan haklarını hiçe sayan bir firma. Gidin arkadaşlar Türk Telekom hem ucuz hem bunlardan daha profesyonel. En azından kötünün iyisi diyebilirim.

 • Emre18 Temmuz 2017

  Evet benim sorunumu çözdünüz eşimin hattı eksik evrakdan dolayı aramalara kapatıldı.

 • Turkcell Temsilcisi17 Temmuz 2017

  Müşterimiz ile 17.07.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön