27 Ekim 2016

Turkcell 0 Kb Mobil İnternet Kullanım Bedeli...

Kullandığım internet paketinin süresi dolduğu için yeni yükleme yapan kadar hattımdaki liralar eksilmesin diye telefonun mobil internet bağlantısını kapattım. Mobil bağlantı kapalı olduğu halde 7 ayrı bağlantı oturumunda 0 (sıfır) KB ile 1 KB arasında değişen data alışverişleri için bağlantı oturumu başına 1 TL ücret keserek hattımdan toplamda 7 TL kesildi. Şikayet için yaptığım görüşmede ise ''şu anda sistem arızası sebebiyle hattınızın detaylarını görüntüleyemiyorum. Daha sonra tekrar bağlanın" diyen müşteri temsilcileri yüzünden şikayetimizi Turkcell'e bildirmek işkence oldu adeta.

Ömer 397 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön