17 Eylül 2013

Turkcel'den Yurt Dışında Hizmet Alamadım!

15 yıllık Turkcell kullanıcısıyım. Büyük bir hata yapıp Akıllı Yurt dışı paketini (20 TL; 30 dk görüşme-20 Mb internet) aldım ve 2 Eylül gecesi Çin'e gittim. Çin'de bir kez bile internete giremedim, anlaşmalı firma 3G'yi bana hiç göstermedi, ses tek taraflı gidip geldiği için de kimseyle görüşemedim. Yani kısacası hiçbir hizmet alamadım. Otelin internetini kullandım. 1 hafta sonra Kuala Lumpur'daki bir saatlik aktarmamda telefonu açtığımda gördüğüm mesaj karşısında donup kaldım; Telefon faturam 300 TL olmuş; Güya internete girmişim, ve 100 Mb kullanmışım. Avukatım haklı olduğumu iletti. Paramın iadesini talep ediyorum.

Burcu 102 Okunma

Cevaplar

 • Burcu 08 Kasım 2013

  Gerçekten çözümünüz için çok teşekkür ederim , hiç bir şey yapamayacağınızı iletip bana ücret detaylarını gönderdiniz ya, artık ölsem de gam yemem. Ama keşke ücret detaylarını doğru gönderseydiniz. Detaylarda bile 10 TL kullanmış gözüküyorum. Dilerseniz gönderdiğiniz detayı scan leyip geri gönderebilirim. ama 300 TL yi aldınız benden. Helal size. Turkcell'in gücü..

 • Burcu 08 Kasım 2013

  Hiç bir şey yapamayacaklarını ilettiler. Kullanım detayını göndermelerini talep ettim, gönderdiler. Ama şaka gibi , kullanım detaylarım 3 sayfa ve o tarihler arası 300 TL değil topu topu 10-20 TL lik bir kullanım var. Ama ne yapalım ödedik, eşeğiz ya..

 • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

  Müşterimiz ile 01.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.09.2013 tarihili fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Burcu 26 Eylül 2013

  Konu ile ilgili incelemeleriniz ne zamana sonuçlanacak? Çin'de görüşme yapamadığım için sadece 2 dk görüştüğümü görebilirsiniz. İnternete hiç giremedim, sürekli Edge de idi. Ve hiç bir şekilde veri gelmiyordu. Bu nedenle 300 Tl lik bir kullanım yapmadığımı belirtmek isterim. 15 yıllık Turkcell kullanıcısı olduğumu ve bu şekilde bir fatura kesilmesinin nedenleri ile tarafıma bildirilmesini rica ederim.

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön