Turkcel Hakları İhlal Ediyorlar...

Kamuran D. |

Üzerime kayıtlı olan iki faturalı hattımdan birini oğlum kullanıyordu, benim kullanmış olduğum hat ise 10 yılı aşkın üzerime kayıtlı o zamanlardaki sözleşmede benim üzerime kayıtlı telefon olursa diğer hattın borcundan dolayı kısıtlanacak diye bir ibare bulunmamaktadır buna istinaden kullanmış olduğum hattımın hiçbir şekilde borcu olmadığı halde internet erişimini kapatmışlar. Buna hakları olmadığını bu hattımın bocu olup olmadığını sorduğum halde bu hattınızın borcu yok fakat diğer hattınızın borcundan dolayı kapatılmıştır diyorlar. Bu ülkede üç tane telefon şirketi olarak istedikleri gibi at koşuyorlar. Aradım fakat bir sonuç alamadım. Gerekirse hattın borcunu ödemeyip o ücretle Tüketici Mahkemesi'ne dava açacağım ve diğer hatta geçiş yapacağım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamuran D.
  04 Eylül
  15:23

  Bu ülkede politikacıların insanları salak yerine koyup istediklerini yaptıkları gibi sizde aynısınız biz salağız sizler alkıllı lanet olsun hepinize bu ülkede yaşamaktan utanıyorum

 • 26 Ağustos
  08:57

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimizle 22.08.2016 tarihinde görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Ağustos
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.