23 Ağustos 2016

Turkcel Hakları İhlal Ediyorlar...

Üzerime kayıtlı olan iki faturalı hattımdan birini oğlum kullanıyordu, benim kullanmış olduğum hat ise 10 yılı aşkın üzerime kayıtlı o zamanlardaki sözleşmede benim üzerime kayıtlı telefon olursa diğer hattın borcundan dolayı kısıtlanacak diye bir ibare bulunmamaktadır buna istinaden kullanmış olduğum hattımın hiçbir şekilde borcu olmadığı halde internet erişimini kapatmışlar. Buna hakları olmadığını bu hattımın bocu olup olmadığını sorduğum halde bu hattınızın borcu yok fakat diğer hattınızın borcundan dolayı kapatılmıştır diyorlar. Bu ülkede üç tane telefon şirketi olarak istedikleri gibi at koşuyorlar. Aradım fakat bir sonuç alamadım. Gerekirse hattın borcunu ödemeyip o ücretle Tüketici Mahkemesi'ne dava açacağım ve diğer hatta geçiş yapacağım.

Kamuran 212 Okunma

Cevaplar

  • Kamuran04 Eylül 2016

    Bu ülkede politikacıların insanları salak yerine koyup istediklerini yaptıkları gibi sizde aynısınız biz salağız sizler alkıllı lanet olsun hepinize bu ülkede yaşamaktan utanıyorum

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimizle 22.08.2016 tarihinde görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön