29 Ocak 2016

TurkAsset Ödemiş Olduğum İş Bankası Borcunu Faiziyle Geri İstiyor

Borcumu 27.08.2009 yılında İş Bankası adına alacaklı avukat N** D** ofisine giderek bütün borcu kapattım ve bütün borçlarımın kalmadığına dair ibra kağıdımı aldım. Kağıdı 1 yıl önce Aralık ayında Turkasset firmasından arayan ilgili arkadaşa mail attım. Sonraki süreçte yine arayan 2 arkadaşa daha mail attım (İsim soy isimleri mailimde kayıtlı). Ama nedense hala borcum varmış gibi sürekli telefonla taciz ediliyorum yetmiyormuş gibi bir de mesaj atıyorlar. (Mesajları hala saklıyorum).

Artık Turkasset firmasının tacizlerinden sıkıldım. Ödeme emrini gönderin bende karşı davamı açayım sizde kurtulun bende kurtulayım. Yeter artık yeter psikolojimi bozdunuz!

Habil 3.410 Okunma

Cevaplar

 • Habil12 Mayıs 2016

  4.Bankadan bilgi bekliyoruz diyorlar bir türlü bilgiyi alamıyorlar. Arayan arkadaşa söylüyorum ilgili banka bilgisini bana verin ben gidim görüşeyim diyorum onu da paylaşmıyorlar. Arayanlar sistem gibi otomatiğe bağlamış borcunuz var diye arıyor. Bende borcumu ödedim diyorum. Sizden hala borcumla ilgili, hangi banka şubesinden olduğuna dair maili bekliyorum. Siz sonuca vardıramıyacaksınız (ya da vardırmak istemiyorsunuz) Maili gönderirseniz ben gider borcum hakkında ilgili şubeden de araştırma yaparım nereden kalan borçtur benim ödediğim ne borcuydu v. s. Ayrıca avukat ile de görüşür bilgileri alırım seve seve de sizinle paylaşırım. Eğer gerçekten borcum varsa da öderim. varsa!

 • Habil12 Mayıs 2016

  Turkasset firması nasıl bir çalışma sisteminiz var? İnsanları yıldırarak bıktırarak mı para almaya çalışıyorsunuz? 1- en son görüşmemizde bana mail atacaktınız hala mailiniz gelmedi. 2- her gün maşallah aramaya devam ediyorsunuz. Her arayana sıkıntıyı ayrı ayrı anlatıyorum. 'arayan sistem otomatik arıyor ben şimdi şikayet kaydınızı açıyorum süreç sonuçlanıncaya kadar bir daha aranmayacaksınız sadece sonuçla ilgili aranacaksınız diyor' ama maalesef aramazlarsa sesimi duymazlarsa rahat etmiyorlar sürekli arıyorlar. 3- 1.5 sene oldu ama hala bir sonuca varamıyorsunuz. Ben borcumu 2009 senesinde iş bankasının vekil avukatı aracılıgıyla kapattım ve o seneden sonra İş Bankası ile çalışmadım.

 • TurkAsset Temsilcisi06 Nisan 2016

  Müşterimizin değerli şikayeti üzerine incelemeler yapılmış olup, gerekli aksiyonlar alınmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve gerekli bilgiler verilmiştir. TURKASSET VARLIK YÖNETİM A.Ş.

 • Habil11 Mart 2016

  Türkasset firmasından aynı gün ilgili bir arkadaş aradı. Kendisiyle görüşmemizin sonunda en kısa zamanda sizlere sonuç ile ilgili bilgi vereceğiz dedi ama bu kadar zaman oldu sonuç hakkında arayan kimse yok. Arkadaş dahili numarasını verdiydi, kaç seferdir arıyorum bu sefer de telefona bakan kimse yok!

 • TurkAsset Temsilcisi01 Şubat 2016

  Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. TURKASSET VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön