08 Aralık 2014

TurkAsset Borcumun Bitmediğini İddia Ediyor!

Finansbank olan kredi kartı borcumdan dolayı maaşımda haciz vardı yaklaşık toplam beşbin lira kesinti yapıldı. Dosyamın varlık şirketine devri bilgisi verildi. Şuan çalışmıyorum, işsizim, Turkasset Varlık şirket beni her ay arıyor, kendilerine durumumu ve ödeme gücü olarak 1500 ödeyebileceğimi söyledim. Yetkili yaklaşık dokuz bin lira borç var, o rakamı kabul edilemez şeklinde cevap alıyorum. Turkasset Varlık şirketi yöneticileri sorarım size, ismini beyan etmeyeceğim varlık şirketine borcum vardı, borcumun faizli tutarı 32000 TL idi, anlaştığım tutar 5000 TL anlaştım ve dosyamı kapattım. Lütfen anlayışlı olun. 5000 lira dosya para kesiliyor, hala 9000 TL borcunuz var diyorsunuz.

İsa 1.245 Okunma

Cevaplar

  • İsa20 Aralık 2014

    Şikayetim yayınlandıktan sonra ilgili şirket yetkilisi tarafından arandım,şikayetiniz ilgili birime iletildi bilgisini verdi,henüz arayan soran yok.

  • TurkAsset Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. TURKASSET VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön