06 Ağustos 2015

TurkAsset Müşteri Memnuniyetinden Eser Yok!

Benim TurkAsset'ten şikayetim; kendi sayfasında müşteri memnuniyetinden bahsedip müşterilerine sıkıntıya sokmadan ödeme imkanları sağlamak olduğunu yazmaktadır. Fakat ben böyle bir durumla karşılaşmış değilim. Çünkü ben borcumu ödeme konusunda kendimi ödeme konusunda zorlamama rağmen bana bu konuda indirim yapmamaktadır.

TurkAsset'in müşteri memnuniyeti kendi istediği parayı ödemekle oluyor. Sanırım insanları maddi konularda zorlamak insanları ancak zor durumlara sevk eder. Maalesef ben bu kanoda sizden yana şikayetçiyim! Bu yazdıklarımın sonucu değiştireceğini sanmıyorum ama yinede yazmak istiyorum, Size tavsiyem müşteri memnuniyet politikanızı değiştirmeniz.

Yakup 1.429 Okunma

Cevaplar

  • TurkAsset Temsilcisi10 Kasım 2015

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine incelemeler yapılmış olup, gerekli aksiyonlar alınmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kurum memnuniyeti sağlanmıştır. TURKASSET VARLIK YÖNETİM A.Ş.

  • TurkAsset Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimizin değerli şikayeti üzerine gerekli incelemeler başlatılmıştır. Müşterimizle görüşülmüş ve kendisine süreçle ilgili bilgi verilmiştir. Süreç en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. TURKASSET VARLIK YÖNETİM A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön