29 Ağustos 2014

Türk Traktör-New Holland Firmasının Müşterisine İlgisizliği Devam Ediyor!

Daha önce siteye 2534203 no'lu şikayet yazdım. Konu ile ilgili Türk Traktör-New Holland firması tarafından bol bol telefon görüşmesi dışında bir gelişme olmadı. Sadece firma tarafında problemin çözümü için gelenler her zamanki klişe ifade olan tamam efendim sorunu ilgilileri bildirmek için rapor hazırlayacağız demekten başka bir şey yapmadılar.

Buna rağmen hala 444 0 648 no'lu danışma hattı telefonu forma yazıp ilgilenildi olarak not düşmenize gerçekten söylenecek söz yok. Bu kadar ilgisiz olupta yazılı medya ya ilgileniyormuş görüntüsü vermenize gerçekten iyi başarı.

Türk Traktör-New Holland Türkiye müşteri hizmetlerini bu duyarsızlığınızı son olarak New Holland İtalya'ya ve İngiltere'ye merkezine e-mail ile yazacağım.

Adnan 8.259 Okunma

Cevaplar

  • Adnan 06 Eylül 2014

    Sn.New holland yetkilileri sürekli olarak gerekli inceleme başlatılmıştır boş lafını bırakıp müşteriniz ile biraz çözüm odaklı ilgilenseniz inanın bu kadar yazıya ve şikayete gerek kalmayacak inannın sizin içinde müşterileriniz içinde daha iyi olacak. sadece söylediklerinizin yarısını yerine getirseni müşteri memnuniyetiniz emim olun % 100 seviyesine çıkacak.

  • New Holland Temsilcisi03 Eylül 2014

    Sayın müşterimiz, İlginiz için teşekkür ediyoruz. Müşterimizin başvurusuyla ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri 444 0 648

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön