29 Ağustos 2013

Türk Telekom'un Yanlış Tanımladığı Port Sorunu!

Servis sağlayıcımız farklı bir firma olmasına rağmen Adsl alt yapısı Türk Telekom üzerinden alınmaktadır. Yaklaşık bir hafta kadar önce Türk Telekom tarafından genel bakım yapılacağı gerekçesi ile tarafımız bilgilendirildi.

Sonrasında santral ekibinin portu yanlış tanımlamasından kaynaklı olarak 16 mbps olan internet download hızımız 1 mbps'ye kadar düştü.

Defalarca arıza kaydı açtık fakat her seferinde arıza çözülmeden kayıtlar kapatıldı. Konu hakkında teknik bilgimiz mevcut olmasına rağmen çağrı karşılayan arkadaşların yetersiz bilgiye sahip olmalarından dolayı problemi dahi anlayamadılar. Bizleri mağdur ettiğiniz arıza, santralde portu doğru tanımladığınızda düzelecektir!

Tc 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Esra Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön