23 Ekim 2013

Türk Telekom'un Sistemi Yüzünden Ödeme Yapamadım!

Türk Telekom'da faturamı online ödemeye çalıştım. Sitelerindeki bitmek bilmez teknik sıkıntılardan dolayı ödeyemedim. 444 1 444'ü aradım telefonla da ödemi işlemini sistemlerindeki hatalar yüzünden yapamadım.

Şikayetimi operatör arkadaş ile ilettim geri dönüş yapılmadı. Bir gün sonra yine ödemeye çalıştım yine olmadı ama faiz işletmeyi hiç ihmal etmemişler. Telefonla yine aradım kişisel bilgilerimi sıralamaktan öteye bir şey olmadı yine. Teknik hata onların bedelini ben ödüyorum.

Adnan 81 Okunma

Cevaplar

  • Adnan 27 Ekim 2013

    Bırakınız çözüm üretmeyi mağdur ettikleri müşteriyi teselli bile edemiyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sayın Adnan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön