Türk Telekom'un Samsung Tab3 Tablet Kampanyası Balon!

Cumhur Ö. |

Türk Telekom resmi web sitesinde bulunan kampanyaları takip ediyorum arasıra. Samsung Tab3 Tablet Kampanyası gözüme çarptı madem şartlarım uygun kampanyadan yararlanayım diye. Çorlu'da ki yetkili bayileri aradım. Abi bize hiç gelmedi dediler.

444 1 444'ü aradım. Stoklarla sınırlıdır dediler. Çorlu'ya hiç gelmemiş dedim, neyin stoğu?Gönderirsiniz bir ilçeye 100 tane. Biter kalmaz tamam stok derim. Hiç göndermiyorlar birde haklı gerekçe bulmak adına stoklarla sınırlıdır deniyor. 3 ay öncede Acer Tablet için müracaatta bulunmuştum yine aynısı! Tablet yok ortada kampanya Maşallah! Balon kampanya mı diye içimde sorular oluştu!

Etiketler :

Kampanya Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cumhur Ö.
  16 Eylül
  17:13

  Türk Telekom'dan şikayetimi belirttiğim gün geri dönüş geldi. Bu konu hakkında firmaya teşekkür ederim. Fakat kendileri beni Çorlu Merkez Ofise yönlendirdi. Gittim 1 saat sıra gelmesi için bekledim. Sıra gelincede Stoklarda olmadığını söylediler ! Aradan bir hafta geçti şimdide reklam maili gönderiyor firma. Samsung Tablet'e 2 TL farkla sahip olun diye..! Türkiye toplamındaki stok sayınız nedir ? Online olarak Çorlu/Tekirdağ ofisinizde stok durumunuz ne ? Boş yere milleti sıraya sokmayın !

 • Cumhur Ö.
  11 Eylül
  16:07

  Türk Telekom'dan şikayetimi belirttiğim gün geri dönüş geldi. Bu konu hakkında firmaya teşekkür ederim. Fakat kendileri beni Çorlu Merkez Ofise yönlendirdi. Gittim 1 saat sıra gelmesi için bekledim. Sıra gelincede Stoklarda olmadığını söylediler ! Tebrikler !!!!

 • 10 Eylül
  11:32

  Sayın Cumhur Bey ,

  Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim.

  Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

  Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Yunus Emre TOPAL
  Müşteri İlişkileri Uzmanı

  ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ

  Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz:

  - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir)
  Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564
  Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86
  (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.)
  - E-posta : iletisim@turktelekom.com.tr
  - Faks: 312 324 53 11
  - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin
  - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“
  - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom
  - Türk Telekom Ofisleri