26 Nisan 2013

Türk Telekom'un Müşteri Memnuniyeti!

Yaklaşık bir ay önce binamıza gelen telefon kablosunun kopması nedeni ile 3 gün internete giremedik. Ardından gelen ekip kabloya yama yapıp gitmiş ve kablodaki veri kapasitesi düştüğü için hızımızı 4 mbite sınırlamışlar. Konuyla ilgili defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen arızanız giderilmiştir denilip bu kayıtlar kapanıyor.

Yama yapılan kablonun biran önce yeniden döşenmesini ve hızımızın tekrar 8 mbite çıkarılmasını talep ediyorum. Bunu kasti olarak haftalardır yapmayan telekom çalışanlarını da tek tek tespit edip haklarında inceleme başlattıracağım.

Samed 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön