25 Aralık 2014

Türk Telekom'un İlgisizliği!

Ben Kahramanmaraş'tan yazıyorum. Ailem İstanbul'da yaşıyor. Felçli bir annem ve yaşlı bir babam var dolayısıyla bütün iletişimimizi telefonla sağlıyoruz. 2165748*** no'lu telefon 3 aydır hiç çalışmıyor. Yetkililer geldiklerinde ev telefonunun hatlarını yerin altında olduğu için farelerin yediğini o yüzden çalışmadığını söylemişler.

Telekom'a onlarca arıza durum başvurusu yaptık ama hiçbir sonuç alamadık. Öyle ki sitesinden şikayet başvurusu yapayım dedim. Onu bile yapamadım. Şikayet kutusu butonu var ama hiçbir ilerleme yok. Yani görüntüde şikayet kutusu. Ailem kullanmadığı telefon için de gelen faturaları da hali hazırda ödenmekte. Yetkililer duyun artık!

Aysegul 2.168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Sayın Ayşegül CİNGUZ, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön