04 Eylül 2013

Türk Telekom'un Haksız Fatura Talebi Ve Adli Takip!

2012 tarihinde Türk Telekom'u arayarak ev telefonumun kapatılmasını kullanılmadığını ve gereksiz yere her ay ücret ödediğimi bildirerek telefonumun kapatılmasını söyledim telefon faturalarımı ödeyerek kapattırdım ancak Van 2. İcra Dairesi tarafından tarafıma borçlarımı ödemediğim gerekçesiyle 188.32 TL fatura bedeli olan gecikme ve faiziyle birlikte toplam 467.50 TL Van 2. İcra Dairesi tarafından borç belgesi gönderilmiş olup, tarafımdan bu borcun ödenmesi istenilmektedir.

188.32 TL olan borcumun ödenmesi için Türk Telekom tarafından herhangi bir ihbarname ve bilgi için tarafıma bildiri yapılmamıştır. Bu konudaki tüm mağduriyetimin Türk Telekom tarafından giderilmesini önemle talep ediyorum.

Seyfettin 245 Okunma

Cevaplar

 • Seyfettin 13 Şubat 2014

  Bu Durumu Mahkemeye taşıyarak hakkımda yapılan gereksiz icra ve fatura miktarı dahil olmak üzere Türk Telekom'a tazminat davası açılacaktır.

 • Seyfettin 13 Şubat 2014

  Tüm Yetkililerin ve okuyanların dikkatine..... Türk Telekom tarafından adıma kesilen fatura ve tarafıma bilgi verilmeden icraya göndermelerini nefretle kınıyorum ve Türk Telekom'a bir Türkiye vatandaşı olarak asla ve asla ilgim olmayacaktır. her yerde nefretle kınıyor hakkımdaki gereksiz işlemlerin yapıldığı buda yetmiyormuş gibi icraya vermeleri ve vatandaşların cebinden haksız yere para kazanmalarını ispatlamış bir durumdur bu durumu nefretle kınıyorum yetkili şahıs merkezden arayarak gerekli işlemlerin yapılacağını ve tarafınıza telefonla bilgi verileceğini söylediği halde 1 yıl aradan geçtiği halde hala aramamıştır. bu yetkili olanların güvencinin olmadığını ve Türk Telekom güvenci olmayanların elinde yönetildiği anlaşılmıştır. Türk Telekom'u Nefret, Kin dolu bir vatandaş olarak ve bu durumu kınıyorum.

 • Seyfettin 14 Eylül 2013

  TÜRK TELEKOM DUNYADA TANINMIŞ BİR FİRMA FİRMASININ SİCİLİNİ VE ADINI KARALAMAK İSTEMİYORSA TARAFIMA BİLGİ VERMESİNİ VE HAKSIZ OLDUKLARINI BİLDİRMELERİNİ İSTİYORUM.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın Seyfettin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön