14 Mayıs 2013

Türk Telekom'un Gereksiz Aramaları!

Türk Telekomun 4441444 numaradan gelen, Tarife arttırımı ve diğer bilgileri için gelen aramalar haddinden fazla. Ev Telefonumdan arandığım gibi Kendi cep numaram ve eşimin Cep numarasından sürekli aranıyoruz. Her defasında çağrı merkezinde ki arkadaşa "kayıtlarınıza alıp beni lütfen bir daha bu konularda rahatsız etmeyin" dememe rağmen, sanki tam tersini söylüyormuşum gibi hemen ertesi gün tekrar aramalar başlıyor. Bunu Telefon hattımızı iptal edelim diyerek mi sıklaştırıyorlar merak ediyorum.

Ramazan 241 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan16 Mayıs 2013

    Telefon kullanıcısı ve müşteriniz olarak ben talepte bulunmadıkça, lütfen firmanızdan Tarafıma Cep numaramdan veya Ev sabit hat numaramdan tanıtım bilgilendirme yada herhangi bir durum için Çağrı yapılmasın.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Ramazan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Ömür SÖYLEMEZ Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön