10 Eylül 2013

Türk Telekom'un Fazla Faturaları!

Bir kampanya var diye her yöne 1000 dk vb. işte şu kadar şuraya konuşma hakkı vs. diye aylık
10-20 TL gibi bir rakama abone ediyorlar. Geçen ay tam 15 gün tatildeydik. Evde 1 km ötedeki annemi iki kere 2 dk'lığına ya aradım ya aramadım. 48 TL fatura gelmiş.

Verdikleri kampanyanın dışına çıkma ihtimalimiz %0. ispatlayın diyorum yok diyorlar. Döküm istiyorum sistem arızalı diyorlar. Bir kerede mahallede Türk Telekom'un adamları kutularda telefonla konuşurken yakaladım video çekip Facebook'ta yayınladım. Demin müşteri hizmetlerini aradım nakil dedim tamam dediler kapattım, tekrar aradım fatura ile ilgili dedim sistem kapalı dediler. Bakın insanları artık kandırmaktan vazgeçin. Hattımı da kapatın.

Murat 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön