13 Ocak 2015

Türk Telekom'un Bitmek Bilmeyen Eski Dönem Faturalandırmaları!

Türk Telekom'un yıllardır abonesi olarak ev değişikliği gibi nedenlerle birkaç farklı abonelik aldım ve kapattım. Son aldığım hattı bir türlü bağlayamadıkları için iptal ettim. Gelen faturaya da Tüketici Hakem Heyeti vasıtası ile itiraz ettim ve kazandım.

Bundan sonra 3-5-7 yıl önce kullanıp kapattığım farklı telefon numaraları üzerinden borç bildirimleri göndermeye başladılar. Müşteri hizmetlerini arayıp söz konusu borçlarımın hangi faturaya istinaden çıkartıldığını sorduğumda net bir bilgi veremediler. 1 ay, 3 ay sonra borç çıkartılmasını anlarım da üzerinden 5 yıl geçmiş abonelikten nasıl borç çıkardıklarını anlayamıyorum. Bu süre zarfında cep telefonum, e-posta adresim değişmedi.

Barış 1.033 Okunma

Cevaplar

  • Barış 12 Şubat 2015

    Şikayet cevaplandırılmış olarak görünmek suretiyle, kapatılmış. Ancak bu süreçte tarafıma sözlü veya yazılı dönüş olmamıştır. Şikayet konusu belli ve açık. Şikayetiniz iletildi mesajı atmak şikayetin giderildiği anlamına gelmiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2015

    Sayın Barış TORT, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön