29 Ağustos 2013

Türk Telekom'dan Şebeke Sorunu İçin Gelen Giden Yok!

31. 07. 2013 tarihinde Türk Telekom Pendik şubesine şebeke için başvuruda bulundum . Dilekçe yazdırıldı. En geç 15 gün içerisinde sorunun giderileceğini söyleyip 0216390**** ve 0216584**** nolu irtibat numaralarından takip edebileceğimi bildirdiler.

28 gün geçti gelen giden yok numaraları günde 50 seferde arasam ilk 3-4 aramamda hiç cevap verilmiyor. Ardından hatlar meşgul moda alınıyor. 2 saat sürekli meşgul çalıyor sonunda yine aynısı bir defa cevap verildi. Arkadaşlar bugün içerisinde gelecekler deyip kapattılar. 15 gün geçti hala gelen giden yok.

Murat 102 Okunma

Cevaplar

  • Murat 07 Eylül 2013

    hizmet alamıyorumki tercih ediyim

  • Murat 06 Eylül 2013

    Kader hanım sizinle görüşmemizin üzerinden 1 hafta geçti.En kısa sürede durum hakkında geri dönüş yapılacağını süreçle ilgili bilgilendirileceğimi aktarmıştınız ilgili kişilere tek ulaşamayan ben değilim sanırım.Okulların açılmasına kısa bir zaman kaldı eğitimimi internetten takip etmem gerekli .Ailem yurt dışında sabit hattımı taşıyamadığımdan iletişimimiz sıkıntılı apartmanda 6 daire şebeke bekliyor.Bu süreci hızlandırmak için başka ne yapmalıyım proje hazırmış daireye 7 8 metre uzaklıktaki direkten daireye balantı yapmak bu kadarmı zahmetli ve uzun bi iş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön