08 Ekim 2013

Türk Telekom'dan Hizmet Alamadığıma Dair Belge Alamıyorum!

Şehir merkezindeki yeni binamızda alt yapı olmadığı için daha önce 2019302 nolu şikayetime istinaden verilen cevap telefonunda tarafıma 2 hafta süre verildi fakat halen hiçbir işlem yapılmadığını öğrenmiş bulunmaktayım. İnternet sağlayıcım Superonline. Taahhütnamenin iptali için hizmet alamadığıma dair yazı istiyor.

Tarsus Türk Telekom'a konuyla ilgili başvurduğumda ancak dilekçe yoluyla böyle bir yazı verebileceklerini ve dilekçe cevap süresi 15 gün hatta 1 ayda olabilirmiş beklemek zorunda olduğumu belirttiler. Hizmet alamadığım yetmiyormuş gibi artı Türk Telekom yüzünden her geçen gün boşuna internet ücreti ödemekteyim.

Dilek 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2013

    Sayın Dilek Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön