29 Ocak 2014

Türk Telekom'dan Hala Ses Yok!

Üzerime kayıtlı sabit numaramı 2006 yılında tüm borcunu da ödeyerek kapatıyorum ve üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen posta kutumda 57. TL borcunuz bulunmaktadır diye mektup geliyor. Türk Telekom gibi büyük bir kuruluşun böyle komik ötesi bir mektupla yıllar sonra kapımı çalması çok ama çok ağrıma girdi.

Birincisi borcumu ödeyip telefonu kapatıyorsam yıllar sonra nasıl olur da bir borç gelir? Bana M. Bey "borcunuzu ödüyoruz ama sistemde görünmeyen bir borç gelebilir takibini yapın deseler amenna, ama bir bilgi verilmeden hat kapatılıyorsa bir insan ne düşünebilir? Ayrıca varsa bir borç 8 yıl nerdeydiniz? Bir güvercin bile daha erken bilgi verirdi? Amaç mağdur etmek!

Mehmet 49 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 05 Şubat 2014

    Türk Telekom kadar müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan başka bir firma görmedim maşallahhhhh allah diğer müşterilere kolaylık versin.... çözümde kocaman bir sıfırrrrrrrrrr

  • Mehmet 31 Ocak 2014

    Bu şikayetimi yazdıktan sonra Emine Hanım beni aradı ve değerlendirmeye alıp tekrar arayacağız dedi.. Ama henüz bir arama gelmedi. Daha da komik olan şu an müşteri hizmetlerini 4441444 den arıyorum ve bana sizin iletmiş olduğunuz bir şikayet göremiyorum, tekrar kayıt oluşturabilirim diyor :))) Türk telekom çok iyi işliyor müşteri memnuniyeti harika değil mi? :))))

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön