23 Eylül 2013

Türk Telekom'da Nakil Sorunu Var!

Yaklaşık 5 ay öncesinde Türk Telekom tarafından sabit telefon kullanıyordum ve taşındım. Eski evimden yeni geldiğim binada Türk Telekom kablosu mevcut değil 5 aydır bu kablonun çekilmesi için gitmediğim aramadığım kişi kalmadı genel merkezde altyapı proje danışmanları ile görüştüm. Buraya dikkat bana müteahhit ödeme yapmıyor.

Türk Telekom altyapı gelene kadar 1 yıl beklersiniz müteahhide para vermiyormuş. Türk Telekom komik değil mi. Geçici hizmet istedim denene bakın sizden görüp başkaları da isterse bizi uğraştırmayın bekleyin dendi. Türk Telekom altyapı için parayı müteahhide biz apartmanca toplayıp verelim siz yeter ki kablo çekin bu mu bunun yolu?

Emre 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Emre Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön