13 Nisan 2013

Türk Telekom'da Hizmet Sıfır !

31 Ocak 2013 tarihinde 1851* ile başlayan Niğde/Bor adresime internet bağlanmasıyla ilgili başvuruda bulundum. Bağlandı dedikleri internet hattında ADSL ışığı yanıyor ve İnternet hizmeti yoktu. 2 aylık süre içinde 9 defa teknik destek hattına arıza kaydı bıraktık. Her seferinde türlü mazeretlerle geçiştirdiler. Gelen teknik ekipler sorun modemde dedi.

Elimizdeki 2 adet modemle bağlantı denedik, bağlantı yine yoktu. Modem dendir modemden dediler, modemi aldılar 15 gün modemin nerede olduğunu bulamadılar. Sonuçta 25 Mart 2013 tarihinde kapattık çıkacak faturaları ve taahhüt bedelini kabul etmediğimizi söyledik. Sonuç 114 TL ödenmesi gereken bedel. Türk Telekom, büyüksün. Mahkemede görüşeceğiz.

Önder 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Önder14 Nisan 2013

    Tarafınızdan kontroller ilk abone olunduğu tarihten beri kontrol ediliyor. Çok güzel kontrol edip not tutuyorsunuz. Sekreterya işlerini çok güzel yapıyorsunuz, ama çözüm konusunda kontrol yapıyoruz demeyin, ben dahil TTNET'ten hizmet alanlar biliyor ki TTNET kontrol ediyoruz diyorsa sonuç çıkmayacaktır. Biliyorsunuz ki, çok iyi çalışan teknik ekipleriniz size rapor vermiş. Bizden kaynaklanmıyor diye. Bana da kuzu kuzu kabul etmek düşüyor. 8 Yıldır bilişim şirketi olan ve Sistem Mühendisi biri 2 ayrı modemle dener de nasıl sonuç alamaz bunu anlamıyorum. Yazık olmuş aldığım eğitime ve yaptığım Doktora derecesine. Size kolaylıklar dilerim, kendinizi kandırmaktan vazgeçin.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön