11 Şubat 2015

Türk Telekom'da Çözüm Sıfır.

Türk Telekomla anlaşmalı olarak Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri alarm sistemi kullanmaya başladık.
Bir sürü arıza yaşandı firmalar suçu birbirine atıyor.
Aynı anda gelinip bakılması için bir yalvarmadığımız kaldı Türk Telekom'a kesinlikle randevu veremeyeceklerini söylüyorlar.

2 yıl taahhütlü olan bu anlaşmada bizim telefon numaramız da sadece bir ünvan değişikliği yapılacak ve aynı şekilde devam edeceğiz.

Türk Telekom anlaşmanın feshedildiğini ve bütün parayı talep edeceklerini söylüyor. Durumu açıklayamadım.
Özetle çalışanları çok katı, kesinlikle durumu çözme gibi bir dertleri yok. İşinize geliyorsa tavrı var.
Bir daha Türk Telekom'un içinde olduğu bir işe hayatta dahil olmam.

Gülşah 1.133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Sayın Gülşah Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön