03 Eylül 2013

Türk Telekom'a 3 Aydır Almadığımız Hizmetin Faturasını Ödüyoruz!

Türk Telekom ve TTNET internet müşterisiyiz. 3 aydır telefon hattımızın yeni evimize naklini bekliyoruz. Çağrı merkezi yanlış yönlendiriyor, çağrı merkezi çalışanları ile Türk Telekom Müdürlüğü çalışanları farklı şeyler söylüyor. Başvurumuza bir geri dönüş alamadığımız gibi, defalarca oluşturduğumuz şikayet kayıtlarına da geri dönüş yapılmıyor.

Yarın itibariyle tam 3 aydır yeni evimizde telefon hattımız bağlanmamış halde ve biz 3 aydır hem Türk Telekom için, hem de TTNET için faturalarımızı ödemeye devam ediyoruz. Evet hem hizmet alamıyoruz, hem de alamadığımız hizmetin parasını ödemeye devam ediyoruz. Bu hafta şikayetimi Hakem Heyeti'ne ulaştıracağım.

Mevlüt 50 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt 20 Eylül 2013

    114.günde hattımız nakledildi. 3 gün de, bilmediğimiz bir nedenden ötürü TTNET nakil başvurumuz iptal edildiği için bekledik. Bunu da çağrı merkezi personeli (4 kişi) tespit edemedi ve arıza kaydı aldılar. Artık şu dakikalarda evden internete bağlanabilir durumdayız. Türk Telekom şimdiye kadarki bütün iyi düşüncelerimi silip attı. Kasım sonunda kontratım bittiğinde artık kendilerinden hizmet almayacağız. Umulur ki işleyişlerini düzeltirler de insanlar bu yüzden zor durumda kalmazlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Mevlüt Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön