Türk Telekom

tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.5
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Türk Telekom ile ilgili bir şikayetin mi var?
13.079 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
Selma'nın Teşekkür Mesajı
 • 2 saat önce

“Sorun çözüldü”

Selma Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Dilek'in Teşekkür Mesajı
 • 1 gün önce

“Teşekkürler”

Dilek Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Gülcan sonuçtan memnun
 • 1 gün önce
Gülcan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Mutlu'nun Teşekkür Mesajı

“Şikayetimi hemen görüp bana ulaştılar ellerinden geleni hızlı bir şekilde yapıp sorunumu çözdüler. Teşekkürler... ”

Mutlu Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
641
2 gün önce
profile
Kara sonuçtan çok memnun

Türk Telekom Yeter Bu Kadar

114 TL olan faturam 309 TL oldu bundan şikayetçiyim hemen gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
profile
Pelin'in Teşekkür Mesajı
 • 53 dakika önce

“Teşekkürler”

Pelin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Rümeysa'nın Teşekkür Mesajı

“teşekkürler”

Rümeysa Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
2.537
3 gün önce
profile
Mustafa'nın Teşekkür Mesajı
 • 3 gün önce

“Konu ilgili şikayetim giderildi keşke bu kadar uzun sürmeseydi. Teşekkürler...”

Türk Telekom Magnet Çözülemeyen İnternet Kesinti Sorunu

İnternetim 20.01.2023 tarihinde gece 00.40 saatinde gelen bir mesaj ile kesildi. Mesajın içeriği modem adresten çıktığı için internetiniz yavaşlatılmı...

Türk Telekom Magnet Çözülemeyen İnternet Kesinti Sorunu
 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
İlyas sonuçtan çok memnun
 • 3 gün önce
İlyas Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İnci'nin Teşekkür Mesajı

“Çok teşekkür ederim hemen sorun çözüldü”

İnci Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ram
174
4 gün önce
profile
Ram'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 gün önce

“Faturayı aldılar ama diğerler faturalar için indirim yaptılar. Teşekkürler...”

Türk Telekom Bilgi Vermeden Fatura Artışı

Mesaj atarak bilgilendirme ve sonra 130 TL ilk hizmeti 444 TL'ye çıkartmak ve fatura göndermek ne anlam a geliyor, bunu yaparsanız herkes benim gibi a...

profile
221
5 gün önce
profile
Hüseyin sonuçtan çok memnun

Türk Telekom Ücretini Ödediğim İnterneti Kullanamamam

8/12/2022 tarihinden 23/01/2023 tarihine kadar internetimi kullanamıyorum ve hala internet yok. Arıyorum müşteri hizmetlerini bölgenizde büyük bir arı...

profile
113
5 gün önce
profile
Ercan'ın Teşekkür Mesajı
 • 2 gün önce

“Sorun çözüldü. Teşekkürler”

Türk Telekom Paketmatik Onaylanmama Sorunu

Türk Telekom mobilden karşımıza çıkan paketmatiği 2 aydır onaylayamıyoruz. Müşteri hizmetleri uygulamayı güncelletin diyor. Güncelledim yine yok. Zate...

Türk Telekom Paketmatik Onaylanmama Sorunu
profile
141
5 gün önce
profile
Ömer'in Teşekkür Mesajı
 • 1 gün önce

“Teşekkürler”

Türk Telekom TTNET Hız Sorunu!

TTNET'ten şikayetçiyim. 100 MB hız satıyorlar fakat bir bu değere ulaştığını göremedik daha doğrusu sürekli işlem hızı 20-30 larda. Bu hafta sonu tama...

profile
2.203
5 gün önce
profile
Yasin sonuçtan çok memnun
 • 5 gün önce

Türk Telekom İnternet Kopma Sorunu

Türk Telekom Prime üyesi olmama rağmen 2 aydır sürekli internet kopması yaşıyorum teknik ekip gelip altyapı bağlantılarına baktı bina içine kendime öz...

 • profile
1 Destekçi
profile
Melih'in Teşekkür Mesajı
 • 4 gün önce

“Halloldu. Teşekkürler...”

Melih Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Türk Telekom bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Türk Telekom bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Türk Telekom henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Türk Telekom’a nasıl geçilir?
Türk Telekom’a geçmek için nüfus cüzdanınızla birlikte bir Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz gerekir. Burada, numara taşıma formunu eksiksiz olarak doldurmalısınız. Başvurunuzu takip eden 48 saat içinde sistemdeki bilgilerinizin doğruluğu kontrol edilir. Eğer mevcut operatörünüzde Türk Telekom mobile numaranızı taşımanıza engel teşkil eden bir durum yoksa ve tüm kontroller olumluysa Türk Telekom mobil hattınızın açılış işlemleri tamamlanır ve hattınız Türk Telekom’dan sinyal almaya başlar.
Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası nedir?
Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 444 no’lu numaradan arayabilirsiniz. Türk Telekom diğer iletişim kanalları için burayı tıklayabilirsiniz.
Türk Telekom online işlemler nelerdir?
Türk Telekom online işlemler menüsünden mobil, internet, televizyon ya da telefon ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu menüde gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında; fatura ödeme, borç görüntüleme, TL yükleme gibi işlemler yer almaktadır.
Türk Telekom arıza bildirme yöntemleri nelerdir?
Türk Telekom arıza bildirimi ve arıza durum sorgulama için; 444 1 444 no’lu çağrı merkezini arayabilir, Türk Telekom bayilerinden, online işlemler web sayfasından, online işlemler mobil uygulamasından ve 121 arıza sesli yanıt sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom arıza sorunuyla ilgili şikayetlerinizi ise hemen tıklayarak Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.
Daha farklı bir sorum var.
Türk Telekom hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hakkında

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon operatörü olan Türk Telekom, değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çalışma ve hizmetlerini genişleterek 177 yıldır sürdürmektedir. Mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini sizlerle buluşturan Türk Telekom köklü geçmişin getirdiği deneyime sahiptir.

Türk Telekom, hem bireysel hem de kurumsal hizmetler alanında geniş bir hizmet ağı ve ürün yelpazesini kullanıcılarla buluşturmaktadır. 2016 yılı itibariyla mobil, internet, telefon, TV ürün ve hizmetlerini ‘Türk Telekom’ adıyla tek marka çatısı altında toplayan marka telekomünikasyon alanında ihtiyacınız olan pek çok hizmeti sunmaktadır. Türk Telekomünikasyon A.Ş. hisselerinin ortaklığında %55 Oger Telekomünikasyon A.Ş., %25 Türkiye Hazine Müsteşarlığı, %5 Türkiye Varlık Fonu söz sahibidir. Geri kalan %15 ise halka arza edilmiştir. Türk Telekom tarifeleri ile pek çok farklı kullanıcı portföyüne hitap etmeyi başarabilmiştir. Türk Telekom müşteri odaklı ve entegre yapısı ile internet, mobil ve TV gibi pek çok telekomünikasyon hizmetinin tek adresi olabilme yolunda ilerlemektedir.

Türk Telekom Hizmetleri

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler arasında; mobil internet, evde internet, telefon ve televizyon ürün ve hizmetleri gibi seçenekler bulunmaktadır. Gerek mobil gerek evde internet ve diğer hizmetler konusunda Türk Telekom paketleri hayli geniştir. Türk Telekom internet, konuşma dakikaları, SMS gibi pek çok hizmeti mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde ya da işte televizyonlarınızda Türk Telekom Tivibu hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Tivibu, web ile bilgisayarlar üzerinden hem yerli hem yabancı pek çok TV kanalına ulaşılabilirlik sağlamaktadır. Tivibu ile pek çok kanala ulaşabileceğiniz gibi canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, geri alabilir ve istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Belgeseller, diziler, binlerce film, çocuk filmleri, müzik bu içeriklerden yalnızca birkaçı. Ayrıca hem ev hem de iş telefonlarını Türk Telekom tarifesine taşıyabilirsiniz.

Gelişen Teknoloji, Gelişen Hizmet Ağı

Türk Telekom’un sunmuş olduğu hizmetler bunlarla da sınırlı kalmıyor. Türk Telekom online işlemler konusunda kendini günden güne geliştirerek kullanıcılara bilgisayar başından kolayca işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Türk Telekom borç ödeme, arıza bildirimi, müşteri hizmetleri ile iletişim gibi pek çok konuyu online olarak çözmeniz mümkün. Online işlemler ile sizlere sunulan diğer hizmetler ise; mobil hattınıza bakiye yükleme, bakiye sorgulama, evde internet tarife değişikliği, adres bilgileri güncelleme, abonelik bilgilerini düzenleme, ev ya da iş telefonu nakil başvurusunda bulunma, e-faturanızı görüntüleme, başvurularınızın durumunu takip etme, Tivibu işlemleri gibi hizmetlerdir. Ayrıca dilerseniz Türk Telekom arıza, internet problemi vb. ile ilgili kullanıcı yorum ve şikayetlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki Türk Telekom şikayet ve kullanıcı yorumlarını sayfamızdan okuyabilir ve arzu ederseniz siz de şikayetinizi dile getirebilirsiniz.