10 Eylül 2013 #2004303

Yanlış Bilgiyle Müşterisini Mağdur Eden TTNET!

TTNET arayıp adsl hattınızı vdsl geçirin mevcut ödemenize 5 tl fark yansır diye arıyor. Siz de kanıp aa ne güzel internetim hızlanacak diyorsunuz. Sonra modem değişecek tabii arayın kişi modem değişmeyecek diyor. İlk başta sonra tabii değiştirmiyorsunuz her gün kesilmeler oluyor internetinizde sonra arıyorsunuz kesilmeler için ücretsiz modeminizi almaya gidin diyorlar. Sizde ne güzel, ücretsiz modem almaya gidiyorsunuz.


Esas bomba. Gittiğinizde ücretsiz modem bitti size 144 tl modem verelim diyorlar. İşte tüketiciyi yanlış bir yanıltma şekli bu olsa gerek.

Ergun 72 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön