23 Eylül 2013 #2027084

Türk Telekom'un Verdiği 2 Farklı Cevap!

Şikayetimle ilgili iki gün aralıklarla (müşteri temsilcisi) tarafından arandım. 19/09/2013 tarihli müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede 05/05/2013 tarihli müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme kayıtları dinlendiğinde sizin kampanyadan 12 ay boyunca yararlanabilecek miyim sorunuza evet yararlanabileceksiniz cevabının verildiği görüldü. Bu durumda sizin kampanyadan yararlanmanız gerekiyor cevabı verildi gerekli işlemlerin yapılacağı söylendi.


Ancak iki gün sonra 21/09/2013 tarihinde tekrar arandım ve bana Türk Telekom müşteri temsilcisinin gerekli bilgileri verdiğini ve talebin olumsuz cevaplandığını söyledi. Tüketici haklarına başvurdum ve sonuna kadar haklı mücadelemi sürdüreceğim. İki zıt cevapla kendiyle çelişen bu kurumun nasıl bir çözüm üreteceğini ve mahkeme sonucunu hepinizle buradan ve gerekli mercilerden bildireceğim.

Ahmet 185 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Eylül 2013

    sizi aradık ulaşamadık diye mesaj atan ve şikayetimi sonlandıran bir başka şirket dünyada var mı acaba...

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön