23 Ağustos 2013 #1973432

Türk Telekom'un Sürekli Aramasından Bıktım!

Türk Telekom 4441444'den arayıp tarife değişikliği hakkında bilgi verip 1 TL farkla daha uygun kampanyaya geçebileceğimi söylediler. 2 gün sonra tekrar arayıp başka tarife önerdiler, 2 gün önce arandığımı beyan ettim ama ne öyle bir tarife varmış ne de olmayan tarifeye geçmişim. Son arayanın bahsettiği tarifeyi de kibarca ve sabırla dinledim. Kabul etmediğimi söyledim.


Bakın ben yemek yiyecek zaman bile zor buluyorken beni arayıp soluklu soluklu tarife tavsiye etmenizden bıktım. Son 15 gündür cepten ve iş yeri hattımdan gün içerisinde 5-10 defa aranıyorum. Artık bıktım bu çağrılardan. İş yeri hattını açınca karşıdan konuşan bile yok sadece arıyorsunuz. Hattı kapattıracağım bu gidişle.

Kasim 56 Okunma

Cevaplar

  • Kasim03 Kasım 2017

    Türk Telekom'u bırakalı 4 sene olmuş. İlk 1 sene ciğerlerim temizlendi, 2 senede cildim yenilendi... 4. sene sonunda acayip huzurluyum. Gecenin 4 ünde kaldıp feedback yazacak kadar mutluyum. Bırakmanızı tavsiye ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Kasım Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön